SEGÍTSÉK/SEGÍTSÉTEK A MAGYAR PSZICHOLÓGUSOK ÉRDEKVÉDELMÉT KAMARAALAKÍTÁSI CÉLJAIBAN

Kedves Kollégák!

Amint tudjátok, Szakmánk 25 éves célja a Magyar Pszichológus Kamara megalakítása. A kormány asztalán a pszichológus kamarai törvény, és már csak egy kevéske jóindulat és akarat, és lesz kamarája a szakmánknak is, ahogy a vadászoknak és a vagyonvédelmi dolgozóknak az orvosokról, ügyvédekről nem is beszélve! Fontos, hogy civil társadalmi szervezeteink, az MPT és az MPÉE megkaphassák támogatásotokat és érezhessék összefogásunk erejét ebben a munkában.
Ezért kérlek, regisztráljatok a magyar pszichológus kamarát támogatók honlapján! www.pszichologuskamara.hu/tamogatok

Milyen előnyei vannak a támogatásodnak és a regisztrációdnak?
1. nyilvánosan az egyetlen hiteles magyar pszichológus szaknévsor tagja leszel (aki MPÉE tag, már e névsorban van, de nem tudjuk automatikusan átvinni adatait erre a honlapra, ehhez a nyilatkozata, azaz e honlapra a regisztrációja szükséges)
2. a sokezres kókler-áradat okán cégek és szervezetek egyre inkább az MPÉE-t keresik fel, ha pszichológust keresnek vagy egy szakember hitelességével kapcsolatban érdeklődnek. Amennyiben hitelesíted a végzettségedet diplomád igazolásával, és adataid nyilvánosságával, szaknévsorunkból ajánlunk a hozzánk fordulóknak
3. állandó hírlevelet küldünk álláshirdetésekről, szakmánkat érintő jogszabályi változásokról mellékelve minden úrlapot, formanyomtatványt, amire szükséged lehet
4. folyamatosan informálunk képzésekről, jelentkezési határidőkről
5. állandóan hírt adunk tudományos és szakmai életünk eseményeiről
6. ingyenes jogi tanácsadást nyújtunk a Magyar Pszichológus Érdekvédelem tagjainak illetékességi körünkben
7. azonnal, online tehetsz fel kérdést, nyújthatsz be észrevételt vagy jelezheted etikátlan, esetleg kókler magatartás észlelését
Ha hírlevelet is kérsz, fentiekért még a honlapra sem kell látogatnod, automatikusan küldjük.

Az első 200 regisztráló között adományozóink jóvoltából egy Ipad-et sorsolunk ki.

ipad

TÖRETLENÜL HISZEK SZAKMÁNK ÖSSZEFOGÁSÁNAK EREJÉBEN!

osszefog_torta

Ezt ünnepeljük, ünnepeltük immár hagyományt teremtve 2014 július 17-én is.

László Ruth pszichológus kolléganő ajándéka e betűrajz logóval az Egységes Magyar Pszichológus Szakma számára. Köszönjük szépen!

Azt a kísérő gondolatot fűzte hozzá, hogy “Jó lenne, ha 10 ezer fős pszichológus szakmai társadalmunk befogadná a szívébe, hogy egy szakmai önkormányzat, a Kamara úgy fogja össze tagjainkat, mint a racionális és tudatos fej a testet. A Magyar Pszichológiai Társaság tudományos szellemisége, számtalan ágazatot befogadó sokrétűsége pedig a test a maga teljességében. Kamara nélkül szakmánkat védő szabályozás és társadalmi presztízs nélkül élünk. Miként a szabályozás soha sem írhatja felül a tudomány igényeit és autonómiáját. Ezért mindig is két alapvető szervezetre van szükségünk: a 25 éve vágyott Kamarára és a nagy múltú Pszichológiai Társaságra”.

beturajz

Tisztelettel köszönöm: Dr Császár-Nagy Noémi